Pokud si přejete obdržet zásilku do Vánoc, objednávejte do 17. 12. Později již nemůžeme garantovat včasné doručení.

El Salvador Abel Recinos Honey Pacamara

El Salvador Abel Recinos Honey Pacamara
330 Kč
Cena vč. DPH
/
Velikost balení: 350 g
/
Není skladem

Grapefruit, mandarinky, liči ... káva od malého producenta Abela Recinose z regionu Chalatenango v El Salvadoru je příkladovým snoubením exotické odrůdy Pacamara a unikátní metody zpracování „honey“.

Velikost balení 350 g

Již třetí rok spolupráce s malým salvadorským farmářem Abelem Recinosem opět přinesl své ovoce. A to v pravém slova smyslu! V podobném duchu jako minulé sklizně z farmy La Puerta de La Hondurita se i tato káva v chuti vyznačuje explozí tropického ovoce a chutí, na které jen tak nenarazíte.

Abel se díky programu HiU Coffee stal soběstačným farmářem, který v současné době dokáže vyprodukovat výběrovou kávu té nejvyšší kvality, za kterou obdrží několikanásobně vyšší výkupní cenu než v minulosti. Většinu svého sběru již zpracovává metodou "honey" (video).

Jelikož nás kávy odrůdy Pacamara z regionu Chalatenango opravdu hodně baví, budete mít tento rok možnost ochutnat i výsledek práce Abelova souseda Gonzala Ticase, Ignacia Gutierreze a bratrance Ismaela.

V šálku se káva vyznačuje charakteristickými tóny citrusů a exotického ovoce, společně s jiskrnou aciditou a šťavnatým tělem. Doporučujeme připravovat především na filtru (Chemex, Aeropress apod.). Zkušenější nadšenci do espressa se můžou těšit na opravdový chuťový zážitek.

Podrobné informace
ZeměEl Salvador
FarmaAbel Recinos - Finca La Puerta de La Hondurita - El Tunel
OdrůdaArabica Pacamara
ZpracováníHoney
Sklizeňkvěten 2012
CertifikaceKáva z rukou farmáře
ChuťGrapefruit, citrusy, liči, mandarinky a výrazně šťavnaté tělo
Balení350 g
Min. trvanlivostV ideálním případě spotřebujte do 30 dní od data pražení uvedeného na obalu.
ProducentNe