El Salvador Ignacio Gutierrez Natural Pacamara

El Salvador Ignacio Gutierrez Natural Pacamara
330 Kč
Cena vč. DPH
/
Velikost balení: 350 g
/
Není skladem

Chuťově komplexní káva od Ignacia Gutierreze, který patří mezi nejúspěšnější producenty výběrové kávy v El Salvadoru posledních let. Odrůda Pacamara zpracovaná suchou metodou je stále poměrně raritní záležitostí. Připravte se na hutné tóny jahod s jemnou dochutí mléčné čokolády, doplněné specifickou šťavnatostí a aciditou.

Obsah balení 350 g

Ignacio Gutierrez vlastní farmu La Roxanita (farma nese jméno jeho dcery) vysoko v horách Chalatenanga na hranicích s Hondurasem (mapa). Co by kamenem dohodil od farmy svého souseda Abela Recinose, jehož kávu určitě znáte. Ignacio není v pěstování kávy žádným nováčkem. Minulý rok vyhrál se svou promytou Pacamarou první místo v prestižní soutěži Cup of Excellence.

Ignacia jsme osobně navštívili v roce 2010, kdy jsme od něj zakoupili i skvělý mikrolot honey Pacamary. Tento rok vám s radostí můžeme nabídnout výběr ze sklizně stejné odrůdy zpracovaný suchou metodou.

Můžete se těšit na krásně komplexní kávu, která v sobě skrývá tóny od jahod až po turecký med, bebe sušenky či mléčnou čokoládu. To vše zabalené ve šťavnaté aciditě (pomelo, grep), která je pro odrůdu Pacamara tak specifická.

Podrobné informace
ZeměEl Salvador
FarmaLa Roxanita
OdrůdaArabica Pacamara
ZpracováníNatural (suchá)
Sklizeňkvěten 2012
CertifikaceKáva z rukou farmáře
Chuťjahody, turecký med, bebe sušenky, mléčná čokoláda
Balení350 g
Min. trvanlivostV ideálním případě spotřebujte do 30 dní od data pražení uvedeného na obalu.
ProducentNe