Moccamaster 68

limitovaná jubilejní edice ikonického kávovaru
Moccamaster 68
limitovaná jubilejní edice ikonického kávovaru
5 550 Kč
Cena vč. DPH
/
Skladem

K výročí 10 000 000 vyrobených kávovarů si společnost Technivorm nadělila limitovanou edici vůbec prvního komerčně nabízeného kávovaru Moccamaster z roku 1968. Kávovar si v ničem nezadá s moderními modely a je nabízený ve dvou barevných variantách.

Legendární kávovar

Nenabízeli bychom vám obyčejný elektrický kávovar, pokud bychom si nebyli stoprocentně jisti, že se nejedná o výjimečný přístroj, který dokáže z naší kávy získat maximum. Řada Moccamaster od holandské společnosti Technivorm je výsledkem 50 let zkušeností a poctivé ruční práce. Navíc je to jeden ze tří domácích překapávačů na světě certifikovaných mezinárodní kávovou asociací SCAA a SCAE pro přípravu kávy odpovídající Gold Cup standardu.

Vždy kvalitní šálek kávy

De facto všechny standardní elektrické kávovary dostupné na českém trhu nesplňují základní pravidlo pro přípravu filtrované kávy – konzistentní teplotu 94°C po celou dobu extrakce. Výsledkem tak i při použití správného množství (60 g / l) čerstvě upražené výběrové kávy bývá plochý a mdlý šálek s utlumeným aroma a prázdnou chutí. Moccamaster je snoubením jednoduchosti a funkčnosti. Namísto zbytečných displejů, časovačů a kontrolek, nabízí jedinou možnost zapnutí a vypnutí přístroje. Limitovaná edice 68 má navíc přepínání "pomalé" a "rychlé" extrakce, která snižuje nebo zvyšuje rychlost distribuce horké vody dle množství kávy. Kávovar disponuje výkonným (1520 W) topným tělesem z mědi, které dokáže přivést vodu k varu během několika vteřin. Příprava 1 l kávy i s nahřáním vody tak trvá přibližně 6 minut.

Zpracování

Všechny přístroje Moccamaster jsou vyráběny ručně v holandské továrně Technivorm. Majitel firmy, pan Gerard C. Smit, si zakládá na používání pouze recyklovaných materiálů, které zbytečně nezatěžují životní prostředí. Kvalitu produktů navíc podporuje pětiletá záruka.

Ideální pro kanceláře a do domácností

Model 68 je ve spojení s elektrickým mlýnkem Baratza Encore ideální metodou přípravy kvalitní kávy doma. Retro design, jednoduchá příprava a snadné čištění potěší všechny milovníky dobré kávy, kteří si potrpí na elektrické přístroje. Oproti modelu KBT 741 je dodáván se skleněnou nádobou o objemu 1 litru.

Stáhněte si detailní návod přípravy.

Podrobné informace
ProducentTechnivorm (Holandsko)
EAN8712072693036
BarvaZelená
MateriálNerez
Rozměry balení33 cm (v), 35 cm (d), 15,5 cm (h)
Výkon1250 wattů
Záruka5 let
DalšíMax. objem kávy 1 litr