Pokud si přejete obdržet zásilku do Vánoc, objednávejte do 17. 12. Později již nemůžeme garantovat včasné doručení.

Baratza Forte BG (filtrovaná káva)

ideální elektrický mlýnek pro filtrovanou kávu
Baratza Forte BG (filtrovaná káva)
ideální elektrický mlýnek pro filtrovanou kávu
24 500 Kč
Cena vč. DPH
/
Skladem

Forté BG (Brew Grinder) je nejvyšším modelem mlýnku s plochými kameny z rodiny Baratza a je vhodný především pro přípravu filtrované kávy. Tento mlýnek je výjimečný integrovanou digitální váhou a 54mm nerezovými kameny.

Připravujete doma nebo v kavárně filtrovanou kávu a hledáte elegantní menší mlýnek s integrovanou váhou?Forté BG je odpovědí americké firmy Baratza na velkou poptávku po malém a elegantním domácím mlýnku, který lze použít i v menší kavárně nebo restauraci jako hlavní mlýnek na přípravu filtrované kávy.

Forté BG vám umožní namlít přesné množství kávy pomocí integrované digitální váhy s rozlišením 0,2 g nebo pomocí digitálního časovače. Množství kávy můžete uložit do 3 přednastavených programů.

Forté BG je vybavený nerezovými plochými kameny o velikosti 54 mm. Rychlost mletí je při hrubosti na Aeropress cca 1,2 g / sec. Rozptyl hrubosti mletí je 230 - 1150 mikronů.

Hrubost nastavení mletí se mění pomocí makro a mikro nerezových posuvných jezdců. Makro posune hrubost o 10 velkých kroků, zatímco mikro má dalších 26 jemných kroků nastavení.

Plastová násypka mlýnku obsáhne 300 g zrnkové kávy. Pomocí posuvné západky lze pohodlně násypku vyndat a zbylou kávu přesypat do sáčku.

Všechny mlýnky Baratza jsou dodávány s dvouletou zárukou a EU přípojkou.

Podrobné informace
ProducentBaratza (Taiwan)
EAN0637230976241
MateriálNerez
BarvaStříbrná
Rozměry balení180 (d) x 130 (š) x 360 (v) mm
Mlecí kamenynerezové, ploché, 54 mm
Motor230 V AC 240 Wattů 50/60 Hz. 1.1 Amp, 1950 RPM
Časový spínačdigitální, 3 nastavitelné časy a 3 nastavitelné váhy kávy
Rychlost mletí1,2 gram / sec (Aeropress)
Záruka24 měsíců
StáhnoutManuál v EN