Pokud si přejete obdržet zásilku do Vánoc, objednávejte do 17. 12. Později již nemůžeme garantovat včasné doručení.

Moccamaster 68

limitovaná jubilejní edice ikonického kávovaru
Moccamaster 68
limitovaná jubilejní edice ikonického kávovaru
5 550 Kč
Cena vč. DPH
/
Skladem

K výročí 10 000 000 vyrobených kávovarů si společnost Technivorm nadělila limitovanou edici vůbec prvního komerčně nabízeného kávovaru Moccamaster z roku 1968. Kávovar si v ničem nezadá s moderními modely a je nabízený ve dvou barevných variantách.

Legendární kávovar

Nenabízeli bychom vám obyčejný elektrický kávovar, pokud bychom si nebyli stoprocentně jisti, že se nejedná o výjimečný přístroj, který dokáže z naší kávy získat maximum. Řada Moccamaster od holandské společnosti Technivorm je výsledkem 50 let zkušeností a poctivé ruční práce. Navíc je to jeden ze tří domácích překapávačů na světě certifikovaných mezinárodní kávovou asociací SCAA a SCAE pro přípravu kávy odpovídající Gold Cup standardu.

Vždy kvalitní šálek kávy

De facto všechny standardní elektrické kávovary dostupné na českém trhu nesplňují základní pravidlo pro přípravu filtrované kávy – konzistentní teplotu 94°C po celou dobu extrakce. Výsledkem tak i při použití správného množství (60 g / l) čerstvě upražené výběrové kávy bývá plochý a mdlý šálek s utlumeným aroma a prázdnou chutí. Moccamaster je snoubením jednoduchosti a funkčnosti. Namísto zbytečných displejů, časovačů a kontrolek, nabízí jedinou možnost zapnutí a vypnutí přístroje. Limitovaná edice 68 má navíc přepínání "pomalé" a "rychlé" extrakce, která snižuje nebo zvyšuje rychlost distribuce horké vody dle množství kávy. Kávovar disponuje výkonným (1520 W) topným tělesem z mědi, které dokáže přivést vodu k varu během několika vteřin. Příprava 1 l kávy i s nahřáním vody tak trvá přibližně 6 minut.

Zpracování

Všechny přístroje Moccamaster jsou vyráběny ručně v holandské továrně Technivorm. Majitel firmy, pan Gerard C. Smit, si zakládá na používání pouze recyklovaných materiálů, které zbytečně nezatěžují životní prostředí. Kvalitu produktů navíc podporuje pětiletá záruka.

Ideální pro kanceláře a do domácností

Model 68 je ve spojení s elektrickým mlýnkem Baratza Encore ideální metodou přípravy kvalitní kávy doma. Retro design, jednoduchá příprava a snadné čištění potěší všechny milovníky dobré kávy, kteří si potrpí na elektrické přístroje. Oproti modelu KBT 741 je dodáván se skleněnou nádobou o objemu 1 litru.

Stáhněte si detailní návod přípravy.

Podrobné informace
ProducentTechnivorm (Holandsko)
EAN8712072693036
BarvaZelená
MateriálNerez
Rozměry balení33 cm (v), 35 cm (d), 15,5 cm (h)
Výkon1250 wattů
Záruka5 let
DalšíMax. objem kávy 1 litr