Pokud si přejete obdržet zásilku do Vánoc, objednávejte do 17. 12. Později již nemůžeme garantovat včasné doručení.

Kávové předplatné ČR

Každý měsíc 350 g čerstvě upražené kávy ve vaší schránce
Kávové předplatné ČR
Každý měsíc 350 g čerstvě upražené kávy ve vaší schránce
1 440 Kč
Cena vč. DPH

Nebaví vás neustále řešit, zdali máte doma dostatek čerstvé kávy nebo co je zrovna v naší nabídce nového? Přenechte tyto starosti nám. Objednejte si kávové předplatné na 4, 6 nebo 12 měsíců, získejte poštovné zdarma a především možnost ochutnat kávy zakoupené pouze pro vás.

Rádi byste darovali kávové předplatné jako vánoční dárek? Vytvořte si objednávku již nyní, my vše připravíme a první kávu zašleme obdarovanému v lednu. (Fakturační údaje včetně emailu ponechte své. Jako dodací adresu uveďte adresu obdarovaného vč. jeho tel. kontaktu. V poznámce zopakujte, že si přejete zasílat kávu od ledna. Vám zašleme potvrzení objednávky a fakturu, obdarovaného budeme kontaktovat až v novém roce s první dodávkou kávy. Můžete si také vytisknout dárkový poukaz.)

Kávové předplatné je založeno na principu pravidelných zásilek čerstvě upražené kávy po dobu 4, 6 nebo 12 měsíců dle vaší preference. Vždy první středu v měsíci pro vás upražíme a odešleme kávu, která buď patří do aktuální nabídky nebo jsme ji zakoupili pouze a jen pro naše kávové předplatitele.

Za dopravu službou PPL samozřejmě nic neplatíte.

V případě, že chcete kávové předplatné věnovat jako dárek, můžete si stáhnout a vytisknout dárkový poukaz v PDF.

Předplatné lze po domluvě pozastavit na libovolnou dobu (dovolená, prázdniny). Změny v již zakoupeném předplatném akceptujeme do 25. kalendářního dne měsíce, před odesláním dalšího předplatného. O odeslání zásilky budete vždy informováni emailovým zpravodajem, který obsahuje detaily o kávě a její přípravě (viz. náš archiv).

Podrobné informace
Celkové množství kávy1400 g (4 x 350 g), 2100 g (6 x 350 g) a 4200 g (12 x 350 g)
Za poštovné ušetřítecca 200 Kč (4 měsíce), 300 Kč (6 měsíců) a 580 Kč (12 měsíců)
Dárkový certifikátStáhnout v PDF
Producentdoubleshot