Jsme česká pražírna výběrové kávy,

kterou nakupujeme osobně z rukou farmářů a každý den pro vás pečlivě pražíme. Aktuálně nabízíme kávy z farem Los Lajones, Haru, Šumava nebo naši podzimní espresso směs Tam Dem.
aktuálně pražíme
Kostarika Finca Šumava Geisha
Espresso
Zjistěte více
Filtrovaná káva
Zjistěte více
Příslušenství
Zjistěte více
Ostatní
Zjistěte více
Květinové aroma, broskve, šťavnatá a krémová

Kostarika Finca Šumava Geisha

500 Kč

Baratza Virtuoso+

6 590 Kč
mléčná čokoláda, lískové ořechy, karamel

Start Espresso

290 Kč
Vánoční kávový set - Panama
Limitovaná vánoční edice odrůdy maragogype z farmy rodiny Hartmann
Ochutnejte limitku

Každý rok se snažíme k Vánocům nabídnout něco mimořádného. Letos jsme vybrali kávy unikátní odrůdy maragogype z naší oblíbené panamské farmy rodiny Hartmann, zpracované dvěma odlišnými metodami. Náš dárkový set vám ukáže, jaký způsobem rozdílné zpracování třešní ovlivňuje výslednou chuť kávy v šálku.
Set obsahuje 2 x 200 g zrnkové kávy.
Doprava zdarma.

650 Kč
Vaše cena (vč. DPH)
Přejít do detailu
doubleshot do kavárny

doubleshot do kavárny

Chcete svým zákazníkům nabídnout Carlose? Nebo jim připravovat espresso Tam Dem? Rádi dodáváme naši kávu do kaváren, kde se k ní chovají se stejnou péčí jako my. Pomůžeme i s vybavením kavárny a zaškolením personálu, aby u vás káva chutnala stejně jako v našich kavárnách.

doubleshot do kanceláře

doubleshot do kanceláře

Není to jen zdroj kofeinu, i v práci se můžete těšit na šálek skvělé kávy. Za cenu běžných kávových směsí vám můžeme dodávat zrnka výběrové kávy pro superautomaty i filtraci až na pracovní stůl. A pomůžeme i s kávovým vybavením.

doubleshot od roku 2010 nakupuje z rukou farmářů ty nejlepší sklizně

Kávy si vybíráme osobně na farmách v pěstitelských zemích v Latinské Americe a Africe a pražíme za Prahou tak, aby nadchly každého, kdo v kávě hledá pestré chutě a čerstvost. Káva je ovoce a my chceme, aby to bylo v každém šálku cítit.

Celý příběh
Daruj doubleshot

Daruj doubleshot

V kávových setech nechybí nic k tomu, aby obdarovaný mohl začít s výběrovou kávou doma. K tomu jsme je zabalili tak, abyste vy už dárek balit nemuseli. Kávové předplatné je naším vůbec nejoblíbenějším dárkem. A pokud raději věnujete zážitky než věci, nabízíme poukazy na kávové kurzy pro veřejnost .

doubleshot tréninkové centrum

doubleshot tréninkové centrum

Ve vlastní kávové škole naučíme profesionály, amatéry i veřejnost, jak připravovat špičkovou kávu nebo třeba kávové koktejly. A především tu každého přesvědčíme, že káva je nejen nápoj, ale i zábava.