Jsme česká pražírna výběrové kávy,

kterou nakupujeme osobně z rukou farmářů a každý den pro vás pečlivě pražíme. Aktuálně nabízíme kávy z farem Los Lajones, Haru, Šumava nebo naši podzimní espresso směs Tam Dem.
aktuálně pražíme
Etiopie Haru
Espresso
Zjistěte více
Filtrovaná káva
Zjistěte více
Příslušenství
Zjistěte více
Ostatní
Zjistěte více
Peckové ovoce, citrusy, kakao

Etiopie Haru

390 Kč

Baratza Virtuoso+

6 590 Kč
S Korálově červená | M Korálově červená | L Korálově červená | S Eukalyptová | M Eukalyptová

Dámské triko doubleshot

300 Kč
Přejít do detailu
Panama Los Lajones Geisha
Slavíme 10 let doubleshotu s panamskou geishou od Graciana Cruze
Ochutnejte limitku

Slavíme 10 let retro edicí! Pamatujete si nás ještě takhle? Zvenku jsme se proměnili, ale uvnitř jsme stále stejní – plní skvělé kávy od farmářů, kteří to prostě umí.
Graciano Cruz je s námi od úplného začátku. Jeho kávy byly první v nabídce doubleshotu a jeho "bamboo geisha" je tak dokonalá, že jí chceme pít třeba dalších 10 let.

600 Kč
Vaše cena (vč. DPH)
Přejít do detailu
doubleshot do kavárny

doubleshot do kavárny

Chcete svým zákazníkům nabídnout Carlose? Nebo jim připravovat espresso Tam Dem? Rádi dodáváme naši kávu do kaváren, kde se k ní chovají se stejnou péčí jako my. Pomůžeme i s vybavením kavárny a zaškolením personálu, aby u vás káva chutnala stejně jako v našich kavárnách.

doubleshot do kanceláře

doubleshot do kanceláře

Není to jen zdroj kofeinu, i v práci se můžete těšit na šálek skvělé kávy. Za cenu běžných kávových směsí vám můžeme dodávat zrnka výběrové kávy pro superautomaty i filtraci až na pracovní stůl. A pomůžeme i s kávovým vybavením.

doubleshot od roku 2010 nakupuje z rukou farmářů ty nejlepší sklizně

Kávy si vybíráme osobně na farmách v pěstitelských zemích v Latinské Americe a Africe a pražíme za Prahou tak, aby nadchly každého, kdo v kávě hledá pestré chutě a čerstvost. Káva je ovoce a my chceme, aby to bylo v každém šálku cítit.

Celý příběh
Daruj doubleshot

Daruj doubleshot

V kávových setech nechybí nic k tomu, aby obdarovaný mohl začít s výběrovou kávou doma. K tomu jsme je zabalili tak, abyste vy už dárek balit nemuseli. Kávové předplatné je naším vůbec nejoblíbenějším dárkem. A pokud raději věnujete zážitky než věci, nabízíme poukazy na kávové kurzy pro veřejnost .

doubleshot tréninkové centrum

doubleshot tréninkové centrum

Ve vlastní kávové škole naučíme profesionály, amatéry i veřejnost, jak připravovat špičkovou kávu nebo třeba kávové koktejly. A především tu každého přesvědčíme, že káva je nejen nápoj, ale i zábava.