Při koupi 2 a více balíčků kávy máte vždy DOPRAVU ZDARMA na výdejní místa v ČR

Kariéra

Jsme pražírna výběrové kávy. Ale nejen to. Také provozujeme dvě kavárny, espresso bar, cukrářství… A máme vlastní kávovou školu, baví nás dělat catering, rádi soutěžíme na kávových soutěžích a jezdíme po světě vybírat naše kávy. Všechno, co děláme, děláme jak nejlépe umíme a pořád se chceme zlepšovat. Sledujeme kávové trendy i zájmy našich zákazníků a hledáme cesty, jak nabídnout vždy ještě o kousek lepší kávu, dort nebo školení. A to všechno proto, že pro nás všechny není káva práce, ale zábava, které se věnujeme v pracovní době.

Kdo všechno je doubleshot

Hlavou doublehotu jsou pořád tři jeho zakladatelé, Kamila, Jarda a Jarda. Tělo tvoří už více než 80 zaměstnanců na desítkách různých pozic. V týmu máme kromě těch očekávaných pražičů, baristů a číšníků také skladníky, cukrářky, lektorku… A k nim máme podle sezóny další brigádníky a pomocníky na mnoha pozicích v pražírně, kavárnách i v cukrárně. Ti všichni nám dávají svůj čas a my věříme, že za ně máme proto odpovědnost. A ta nekončí tím, že jim jednou za měsíc pošleme výplatu.
Kdo všechno je doubleshot

Rozvoj každého člena týmu

Každému, kdo u nás pracuje, chceme dát možnost profesně růst. Zakládáme si u nás na tom, že začínat se má od píky, tedy v případě kavárny třeba od dřezu se špinavým nádobím, ale chceme, aby každý mohl vyrůst. Vzdělávací kurzy, výměnné stáže i cesty po světě při nákupu zelené kávy jsou součástí životopisů našich zaměstnanců. A sice nás jejich odchod vždycky mrzí, ale s hrdostí můžeme říct, že už několik našich bývalých zaměstnanců si se zkušenostmi od nás otevřelo vlastní kavárny a podniky.
Rozvoj každého člena týmu

A i proto pořád hledáme nové členy doubleshotu. Pokud vás zajímá káva, ozvěte se nám! I když jste třeba nenašli pozici přesně pro vás, tak zájem je pro nás důležitější než řádky v životopise!

Aktuálně volné pozice

Obsluha v kavárně Místo a Můj šálek kávy
- V našich kavárnách s kompletním servisem se snažíme hostům poskytovat kvalitní servis, tedy milou, ochotnou a informovanou obsluhu. Máme totiž za to, že s kvalitním produktem jde ruku v ruce kvalitní a příjemný servis.
- Pokud tě baví komunikace s hosty, miluješ multitasking, logické uvažování je u tebe automatické, máš v sobě pozitivní energii, která tě jen tak neopouští, bude to místo pro tebe.
- Přiznáváme, často je to náročné, ale nabízíme práci na plný úvazek, hrozně moc tě toho naučíme a čeká tě skvělý kolektiv a všechny běžné zaměstnanecké výhody.
- A pokud tě káva baví, zajímá a jsi ochotný nebo ochotná se v ní vzdělávat pod naším vedením, cesta za kávovar bude docela rychlá.
Chci se přihlásit