Kávové předplatné

Každý měsíc čerstvá káva až do vaší kuchyně. Vždy ta nejlepší z naší nabídky, včas, pravidelně a bez starostí. Zasíláme po celé EU.

Filtr

od 360 Kč měsíčně
Vybrat
Ochutnáte kávy s tóny ovoce, květin i oříšků ... Hlavně pokaždé něco nového a jedinečného.

Espresso

od 360 Kč měsíčně
Vybrat
Vždy vyvážené a delikátní. Určené na pákové i automatické kávovary. A do kavárny už nemusíte.

Decaf

od 350 Kč měsíčně
Vybrat
Pokud se s kofeinem nekamarádíte, vůbec nevadí. My to umíme i bez něj.

To nejlepší, co máme

Pro kávové předplatné vybíráme každý měsíc ty nejzajímavější kávy, které jsme nakoupili. Často jsou to i vzácné kávy, které nakupujeme jen pro naše předplatitele a do běžného prodeje se ani nedostanou. Zkrátka pro naše předplatitele jen to nejlepší.
To nejlepší, co máme

Čerstvá káva vám nedojde

Každou první středu v měsíci vám pošleme vždy čerstvě upražené 350 g balení zrnkové kávy. Nebo dvě, tři ... Zkrátka tolik, kolik jí právě vy (s)potřebujete. Poštovné platíme my, takže není důvod nedopřát si každý měsíc tu nejčerstvější a nejvoňavější kávu. Zároveň vám do mailu přistane pravidelný zpravodaj s detailními informacemi o dané kávě.
Čerstvá káva vám nedojde

Doplníme i zásoby kávového vybavení

Každý měsíc si můžete do balíčku dokoupit cokoliv z našeho kávového eshopu, a nikdy vám tak nedojdou filtry nebo kávové hračičky. Můžete si dokoupit i kávu, pokud se jí chystáte příští měsíc pít více než obecně. Samozřejmě s dopravou zdarma.
Doplníme i zásoby kávového vybavení

Krok 1: Vyberte variantu předplatného

Filtr

od 360 Kč měsíčně
Vybrat
Ochutnáte kávy s tóny ovoce, květin i oříšků ... Hlavně pokaždé něco nového a jedinečného.

Espresso

od 360 Kč měsíčně
Vybrat
Vždy vyvážené a delikátní. Určené na pákové i automatické kávovary. A do kavárny už nemusíte.

Decaf

od 350 Kč měsíčně
Vybrat
Pokud se s kofeinem nekamarádíte, vůbec nevadí. My to umíme i bez něj.

Nejčastější otázky

Proč si předplatit kávu?
Nejen že za nákup kávy ušetříte, nemusíte neustále myslet na doplňování zásob, ale především máte možnost ochutnat kávy, které nakupujeme pouze pro členy našeho klubu předplatitelů. Předplatné si můžete zvolit na 3 měsíce, 6 měsíců, na celý rok nebo také na neomezeně dlouhou dobu díky automatickým platbám z vaší kreditní karty. Každý měsíc pro vás vybíráme kávy napříč kávovými regiony, některé kávy znáte z naší nabídky, některé nakupujeme pouze pro předplatitele. V případě espresso nebo filtr předplatného se můžete těšit vždy na jinou kávu. Pokud jste si zvolili decaf předplatné, obdržíte každý měsíc stejnou bezkofeinovou kávu Kolumbie La Serrania.
Lze objednat kávové předplatné jako dárek?
Ano, stačí zvolit na další stránce možnost "Jako dárek" a vyplnit jméno obdarovaného. Pošleme Vám PDF dárkového poukazu, který si můžete vytisknout.
Lze si vybrat konkrétní kávu dle osobních preferencí?
Bohužel, vzhledem k sezónnosti kávy nemůžeme zaručit, že bude káva vždy z vašeho oblíbeného regionu nebo jiných preferencí.
Je decaf předplatné praženo na přípravu filtru nebo espressa?
Napište nám prosím vaši preferenci do poznámky zákazníka.
Lze zasílat mletou kávu?
Kávu zasíláme jen zrnkovou. Mletí je důležitou součástí přípravy, musí být specifické pro každou metodu, ať už se jedná o espresso nebo o filtrovanou kávu. Mletím káva velmi rychle přichází o chuťové i aromatické složky, rychle oxiduje a i její fyzikální vlastnosti (rozpustnost ve vodě a výtežnost) se mění. Rádi vám ale pomůžeme s výběrem ručního nebo elektrického mlýnku.
Pokud si objednám více balíčků, přijdou mi stejné nebo různé kávy?
V takovém případě vám v jedné zásilce přijdou např. tři stejné balíčky kávy. Pokud si přejete dostávat různé kávy, napište nám.
Kdy předplatné odesíláte?
Předplatné odesíláme jednou měsíčně, vždy první pracovní středu v měsíci. Ve stejný den, kdy odesíláme předplatné, zasíláme také elektronický zpravodaj, ve kterém se dočtete podrobnosti o kávě, která vás už brzy čeká.
Poštovné - jaké mohu volit přepravce?
Předplatné odesíláme přes PPL, Českou Poštu nebo Zásilkovnu, dle vašeho výběru. V rámci EU používáme DHL International. Poštovné je vždy již zahrnuto v ceně předplatného.
Mohu si určit od kdy mi začne předplatné chodit?
Ano. můžete si určit měsíc, od kdy vám začneme předplatné posílat.
Mohu si ke svému předplatnému přihodit další zboží, abych nemusel/a platit dopravu?
Ano, ale pouze do 26. dne v měsíci. V košíku uvidíte možnost "Přidat k předplatnému".
Mohu pozastavit, zrušit, pozměnit své předplatné?
Ano, to vše je možné ve vašem zákaznickém účtu v záložce "Moje předplatné".