Při koupi 2 a více balíčků kávy máte vždy DOPRAVU ZDARMA na výdejní místa v ČR

Proměňte svou kancelář na tu nejlepší kavárnu v okolí

Výběrovou kávu si můžete dát i v práci. Do kanceláří dodáváme výhodná balení naší kávy a dodáme i všechno potřebné vybavení za zvýhodněné velkoobchodní ceny.

I v práci si užijte kvalitu

S programem káva do kanceláře od doubleshotu můžete mít výběrovou kávu i v kanceláři. Kdykoliv budete potřebovat, dostanete čerstvě praženou výběrovou kávu v kvalitě zaručené doubleshotem.
I v práci si užijte kvalitu

Výběrová za cenu běžné

Díky velkoobchodním cenám a balení si můžete výběrovou kávu od doubleshotu dát za výhodnou cenu. Máme jak zrnkovou kávu vhodnou na přípravu filtrované kávy i espressa, tak kávové kapsle s výběrovou kávou.
Výběrová za cenu běžné

Správné vybavení zařídíme

Pokud budete potřebovat, najdete v naší nabídce kávovary, mlýnky, filtry a další příslušenství za velkoobchodní ceny. Pomůžeme vám vybrat takové, které zvládne kancelářský provoz a bude vyhovovat velikosti i přáním vašich kolegů. Cenovou nabídku rádi připravíme. Stačí vyplnit přihlašovací formulář.
Správné vybavení zařídíme

Aby nikdy nedošlo

Kávu vám pošleme nejpozději do tří dnů od objednání. Objednávky kávy zasíláme prostřednictvím dopravce PPL formou balíku PPL CZ Business zdarma. Chcete vzorek na vyzkoušení? Není problém, rádi pošleme a přesvědčíme vás!
Aby nikdy nedošlo

Jak chutná našim zákazníkům?

"Z kávy do kanceláře od doubleshotu jsme dlouhodobě nadšení. Za velmi dobrou cenu nabízí nadstandardní kvalitu. Nejednou nám klienti na schůzkách děkovali, že takhle dobrou kávu ještě v kanceláři nikdy nezažili."

Robert Štípek, Agentura KOFEIN s.r.o.

"Těší mě, že kolegům káva chutná, dělá radost a mají pocit, že jsou rozmazlováni. Díky ní se i více těší do práce. Zkrátka děkujeme za Vaše zrnka."

Matěj Kuře, Ústav přístrojové a řídicí techniky, FS ČVUT

"Centrum cystické fibrózy v Motole nepije jinou kávu než doubleshot! Jsme moc spokojení a můžeme jedině doporučit."

MUDr. Eva Fürstová, Pediatrická klinika 2.LF UK a FN Motol

Nejčastější dotazy

Jaké je minimální množství kávy, které musím pro kancelář odebírat?
Minimální množství je 1 kg balení kávy.
Máme superautomatický kávovar. Je do něj vaše káva vhodná?

Ano. Vždy kávu do kanceláře pražíme tak, aby byla vhodná i pro superautomatické kávovary.

Jak si můžeme kávu do kanceláře objednat?

Stačí vyplnit poptávkový formulář a říct nám více o vaší kanceláři. Domluvíme se s vámi na detailech (jaké potřebujete vybavení, kdy zavážet apod.) a vytvoříme vám zákaznický účet. Pak už jen objednáváte online.

Máme přístroje na kapsle. Nabízíte pro kanceláře i ty?

Samozřejmě! V nabídce máme tři různé kávy, jak v malém balení po 10 Nespresso kompatibilních kapslích, tak i ve velkém ekonomickém balení po 200 ks. Navíc jsou naše kapsle vyrobeny z rozložitelného materiálu. Zároveň jsme hrdými distributory kapslových kávovarů Morning, které jsou vůbec nejpokročilejší technologií na přípravu kapslí na světě.

Kde najdu ceník kávy a příslušenství?

Ceník vám zpřístupníme, jakmile vyplníte náš krátký přihlašovací formulář.

Jaké jsou na výběr kávy?

Pro espresso kávovary a na přípravu filtrované kávy máme v nabídce kancelářskou směs s názvem Prober. Pokud by vám tato káva nevyhovovala, můžete od nás vyzkoušet i ostatní kávy ze standardní velkoobchodní nabídky.

A také 3 druhy kávových kapslí s výběrovou kávou.

Chcete se poradit o kávě v kanceláři?

objednavky@doubleshot.cz
+420 314 004 550