Proměňte svou kancelář na tu nejlepší kavárnu v okolí

Výběrovou kávu si můžete dát i v práci. Do kanceláří dodáváme výhodná balení naší kávy a dodáme i všechno potřebné vybavení za zvýhodněné velkoobchodní ceny.
1

I v práci si užijte kvalitu

S programem káva do kanceláře od doubleshotu můžete mít výběrovou kávu i v kanceláři. Kdykoliv budete potřebovat, dostanete čerstvě praženou výběrovou kávu v kvalitě zaručené doubleshotem.
2

Výběrová za cenu běžné

Díky velkoobchodním cenám a balení si můžete výběrovou kávu od doubleshotu dát za výhodnou cenu.
3

Správné vybavení zařídíme

Pokud budete potřebovat, najdete v naší nabídce kávovary, mlýnky, filtry a další příslušenství za velkoobchodní ceny. Pomůžeme vám vybrat takové, které zvládne kancelářský provoz a bude vyhovovat velikosti i přáním vašich kolegů. Cenovou nabídku rádi připravíme. Stačí vyplnit přihlašovací formulář.
4

Aby nikdy nedošlo

Kávu vám pošleme nejpozději do tří dnů od objednání. Objednávky kávy zasíláme prostřednictvím dopravce PPL formou balíku PPL CZ Business zdarma. Chcete vzorek na vyzkoušení? Není problém, rádi pošleme a přesvědčíme vás!

Nejčastější dotazy

Jaké je minimální množství kávy, které musím pro kancelář odebírat?
Minimální množství je 2,5 kg balení kávy.
Máme superautomatický kávovar. Je do něj vaše káva vhodná?

Ano. Vždy kávu do kanceláře pražíme tak, aby byla vhodná i pro superautomatické kávovary.

Jak si můžeme kávu do kanceláře objednat?

Stačí vyplnit poptávkový formulář a říct nám více o vaší kanceláři. Domluvíme se s vámi na detailech (jaké potřebujete vybavení, kdy zavážet apod.) a vytvoříme vám zákaznický účet. Pak už jen objednáváte online.

Máme přístroje na kapsle. Nabízíte pro kanceláře i ty?

Bohužel ne. Nechcete si ale doplnit vybavení třeba o jednoduchý překapávač pro filtrovanou kávu? Ten nabízíme a slibujeme, že káva z něj je super!

Kde najdu ceník kávy a příslušenství?

Ceník vám zpřístupníme, jakmile vyplníte náš krátký přihlašovací formulář.

Jaké jsou na výběr kávy?

V nabídce je jedna směs s názvem Prober. Její složení měníme pravidelně podle toho, jaké kávy k nám do pražírny dorazily. Káva se totiž v různých regionech po světě sklízí v různých měsících. Takže se můžete těšit, že během roku ochutnáte mnoho výběrových káv z mnoha pěstitelských zemí. Vždy směs pražíme tak, aby byla vhodná pro filtrační metody i superautomatické kávovary.

Chcete se poradit o kávě v kanceláři?

objednavky@doubleshot.cz
+420 314 004 550