Jste si jisti, že chcete provést tuto operaci?
V kávě se pohybuje od roku 2010. Byl u otevření našeho espresso baru v Alze a poté se přesunul do nově vzniklé kavárny Místo. Několik posledních let se stará o vás, naše velkoobchodní zákazníky. Společně s Ondrejem a Jaroslavem jezdí pravidelně vybírat kávu přímo na kávové farmy. Ondřej má za sebou nepřeberné množství baristických soutěží i několik výrazných úspěchů, mezi které patří titul Barista roku, čtyřnásobný mistr Coffee in Good Spirits a vicemistr světa ve stejné kategorii. Když budete potřebovat pomoct s drinky na vašem menu, rád pomůže.
S kávou pracuje od roku 2009. Mohli jste ho potkávat jako létajícího baristu v našich kavárnách. Nyní se naplno věnuje péči o vás, velkoobchodní zákazníky. Má také částečně na starost výběr a nákup kávy od našich dodavatelů v producentských zemích. Ondrej absolvoval hodně soutěží a je českým šampionem v Coffee in Good Spirits. Na mistrovství světa obsadil hezké osmé místo. Tahle disciplina nám prostě sedí. Má za sebou mimochodem i štaci ve vyhlášeném koktejlovém baru, takže stejně jako Ondřej, vám rád poradí se skladbou vašeho menu.
Pokud jste našimi zákazníky, možná jste Terezu potkali za pákou v některé z našich kaváren. Je českou Baristkou roku 2010 a Česko reprezentovala na World Barista Championship v Londýně, kde jsme se s ní potkali a už ji nepustili. Dnes už ji z pákou potkáte jen výjimečně, protože vede naše tréninkové centrum a nejspíše povede i váš případný kurz. Věříme, že si ji oblíbíte jako my a na její kurzy se budete chtít vracet. Tereza je certifikovanou trenérkou asociace pro výběrovou kávu SCA, takže budete v těch nejlepších rukou.
Na dlouhodobých vztazích nám záleží. Kavárna Michala Kocmana patří ke stálicím na české scéně, se kterou spolupracujeme od samého začátku.
Coffee in Great Spirits, to hovoří za vše. Káva, kávové koktejly, výborné jídlo a dobrá nálada. To je berlínská kavárna Mariana a Rolanda.
Perfektní káva v kantýně? Donedávna sci-fi. Dnes narazíte výběrovou kávu v několika provozech známého kuchaře Filipa Sajlera.
Jste si jisti, že chcete provést tuto operaci?