Při koupi 2 a více balíčků kávy máte vždy DOPRAVU ZDARMA na výdejní místa v ČR

Chci doubleshot do své kavárny

Dodáváme kávu do kaváren a restaurací a rádi budeme vozit i do té vaší. Tedy pokud máte chuť a čas dát naší kávě takovou péči, jakou jí dáváme my.
1

Káva, která zaujme

Chtěli byste ve svém podniku výběrovou kávu? A budete se o ni krásně starat? Protože my si ji hýčkáme od výběru v pěstitelských zemích až po pražení a chceme, aby z ní byli zákazníci nadšení, ať už si ji dají kdekoliv. Takže pokud vy nám slíbíte, že se nám o ní postaráte, my slibujeme, že vám budeme dodávat takovou kávu, která vás odliší od konkurence a zpestří vaši nabídku.
2

Kavárnu i vybavíme

Pomůžeme vám s výběrem toho správného vybavení právě pro vás. Rovnou u nás můžete i nakoupit takové, které špičkovou kávu dělá spolehlivě a něco vydrží. V nabídce máme snad všechno, co k přípravě kávy můžete potřebovat od filtrů až po espresso stroje, všechno za velkoobchodní ceny. Nenecháme vás ve štychu, samozřejmostí je i servis tohoto vybavení.
3

Dodání kamkoliv a vždy čerstvě

Čerstvost kávy (jak od sklizně, tak po upražení) je něco, z čeho nikdy neslevíme. Rádi vám ji dodáme čerstvě praženou kdykoliv budete potřebovat. Kávu balíme do 5 kg kýblů, 1 kg nebo 300 g sáčků, aby byla neustále v nejlepší kondici ve velkém i v malém provozu.
4

Školení personálu

Není to bonus k odběru kávy, je to přímo povinnost. Máme v Praze tréninkové centrum, ve kterém zaškolíme personál, když začnete naši kávu odebírat. A každého nového zaměstnance samozřejmě také. Protože to, jakou budete dělat kávu, je stejně vaše vizitka jako naše. Prohlédněte si aktuální nabídku kurzů pro profesionály.

Kdo se o vás bude starat?

Tým profesionálů, kteří mají roky zkušeností v roli baristů a perfektně rozumí všem aspektům přípravy kávy.

Ondřej Hurtík

Ondřej Hurtík

V kávě se pohybuje od roku 2010. Byl u otevření našeho espresso baru v Alze a poté se přesunul do nově vzniklé kavárny Místo. Několik posledních let se stará o vás, naše velkoobchodní zákazníky. Společně s Ondrejem a Jaroslavem jezdí pravidelně vybírat kávu přímo na kávové farmy. Ondřej má za sebou nepřeberné množství baristických soutěží i několik výrazných úspěchů, mezi které patří titul Barista roku, čtyřnásobný mistr Coffee in Good Spirits a vicemistr světa ve stejné kategorii. Když budete potřebovat pomoct s drinky na vašem menu, rád pomůže.

Daniel Pracný

Daniel Pracný

S výběrovou kávou se poprvé potkal ještě jako zaměstnanec IT korporace na jednom z veletrhů, na kterém doubleshot připravoval kávu. O pár let později se rozhodl vyměnit korporátní svět za kávovar. V roce 2017 začínal v našem espresso baru v Alze, o kterém říká, že je to nejlepší inkubátor pro baristy. Po čtyřech letech přípravy kávy v Alze se přesunul do kavárny Místo, kde jste ho jako baristu mohli vídat až do září roku 2022. Od té doby totiž pečuje o vás, naše zákazníky. Daniel má za sebou několik kávových soutěží, poradí vám s nastavením mlýnku a kávovaru a samozřejmě i s přípravou kávy. Je velmi technicky zdatný, takže dokáže na místě opravit i nemožné. Ve volných chvílích tráví čas na jevišti divadla, zpíváním ve sboru nebo hraním na klavír.

Tereza Balá

Tereza Balá

Pokud jste našimi zákazníky, možná jste Terezu potkali za pákou v některé z našich kaváren. Je českou Baristkou roku 2010 a Česko reprezentovala na World Barista Championship v Londýně, kde jsme se s ní potkali a už ji nepustili. V posledních letech bylo její hlavní náplní práce tréninkové centrum na Karlíně, kde vedla většinu kurzů (Tereza je certifikovanou trenérkou SCA, tzv. AST) a také výběr a nákup kávy na farmách našich obchodních partnerů. Mezi její hlavní hobby patří silový trénink (certifikovaná trenérka Strong First) a fotbal. Aktuálně ji můžete potkat v některé z našich kaváren se svou čerstvě narozenou dcerou.

Kateřina Myšková

Kateřina Myšková

Pokud se chystáte k nám na kurz, setkáte se s naši Kateřinou. Kateřinu jste mohli potkat na mnoha kávových akcích a soutěžích. Umístila se jak na Baristovi roku tak na Brewers cupu. Krom kurzů a školení Kateřina jezdí také do producentských zemí nabírat nové zkušenosti a znalosti, ale i nakupovat kávu. Sama se ráda vzdělává a je certifikovanou trenérkou kurzů od SCA (asociace pro výběrovou kávu). Mimo školicí středisko Kateřinu najdete na běžkách, kole nebo za běhu.

Łukasz Stępniak

Łukasz Stępniak

Lukasz je naší posilou pro polský trh. S kávou pracuje už víc jak 10 let. Začal jako barista, postupně se přes head baristu dostal na pozici manažera kavárny. Posledních 6 let měl na starost tréninkové centrum a pořádání akci pro nejstarší pražírnu výběrové kávy v Polsku. V práci si nejvíce zakládá na profesionalitě a zákaznickém servisu. Prioritou pro něj je, aby všechny nabízené kávy vždy chutnaly maximálně dobře. Lukasz se účastnil soutěží v Cup Tastingu a Aeropressu. Je certifikovaným SCA baristou. Navštívil kávové farmy v Hondurasu a Guatemale. Jeho životní misí je zlepšit kávovou kulturu v Polsku.

Kde se o naši kávu starají jako o vlastní?

Dlouhodobé vztahy jsou pro nás velmi důležité, a to jak s producenty kávy, tak s našimi zákazníky. Jsme rádi, že za více než 10 let jsme navázali nespočet partnerství a přátelství. Podívejte se na pár z nich.

La Degustation Bohême Bourgeoise

La Degustation Bohême Bourgeoise

Výběrová káva v Michelinské restauraci Ambiente. To nás baví.

Le Frenchie, Plzeň

Le Frenchie, Plzeň

Síť tří kaváren v Plzni, které vlastní Patrik, Jana a jejich buldoček Frenchie. Kromě skvělé kávy nabízí fantastické francouzské koláče, snídaně a to vše v designově vytříbených a unikátních prostorech.

Kávová zastávka, Tábor

Kávová zastávka, Tábor

V centru Tábora najdete místo, kde koupíte čerstvou výběrovou kávu z českých i zahraničních pražíren. Majitelka Verča Fišerová se pohybuje v kávovém světě již dlouho. V její kavárně Vám připraví skvělé espresso a filtrovanou kávu a k tomu vždy něco dobrého k zakousnutí. Najdete tu také ke koupi balíčky kávy a vybavení pro domácího baristu.

SmetanaQ Café & Bistro, Praha

SmetanaQ Café & Bistro, Praha

SmetanaQ Café & Bistro je srdcem domu na Smetanově nábřeží č. 334/4, místem, kde se setkávají studenti, umělci a lidé všech věkových kategorií nad šálkem skvěle připravené výběrové kávy. Během dne si vyberete z pečlivě sestaveného menu. My nejraději chodíme na benedikty a skvostné vafle.

Bakla Café, kavárna v Pardubicích

Bakla Café, kavárna v Pardubicích

Petr Baklík otevřel svou kavárnu už na podzim 2012 a trochu s ní vrátil historickému jádru Pardubic život. Kavárnu nemůžete minout při procházce z Pernštýnského náměstí k pardubickému zámku. K večeru se kavárna změní ve vinotéku. K zakousnutí jsou tu dezerty od Mazaných matek či sendviče a polévky. Pan Baklík a jeho tým jsou neskutečně milí a vždy navodí velice příjemnou atmosféru. Kávu mají opravdu rádi a vždy se oni rádi něco nového dozvídají a také se zúčastňují mnoha kávových akcí během roku.

Café Na kole, Hradec Králové

Café Na kole, Hradec Králové

Kuba Fabián je matadorem výběrové kávy v České Republice a vede nejlepší kavárnu v Hradci. Vedle výborné kávy se tu pečou i super koláče a dorty a chystají se různé koncerty a výstavy.

Charlie´s Coffee and Garden, Nymburk

Charlie´s Coffee and Garden, Nymburk

Rodinná kavárna v historickém centru malého města, kde se podle Hrabala zastavil čas. Ukázali Nymburku kvalitní výběrovou kávu a velice rychle na ni naučili místní kávomilce. V původně rodinném domě mezi Valy mají k dispozici dvě zahrádky poskytující úkryt před shonem všedních dní. Zaměřují se na kvalitní suroviny ve všech oblastech fungování, pečou domácí sladké i slané koláče, vaří vlastní sirupy do limonád, spolupracují s menšími českými firmami, které jim dodávají třeba mošt, pivo nebo víno.

Cafelier No. 523, Kostelc na Hané

Cafelier No. 523, Kostelc na Hané

Kavárna & cukrárna Cafelier 523 se nachází v malém městě Kostelci na Hané, ve středu oblasti Hané, blízko Prostějova. Jejich dveře se pro první zákazníky poprvé otevřely v pátek 13.července 2018. V nabídce mají velké množství poctivě upečených dezertů a dortů, k jejichž výrobě používají těch nejkvalitnějších surovin. V letních měsících rozšiřují nabídku i o jimi vyrobenou kopečkovou zmrzlinu. Dorty a zákusky dělají i na objednání domů. Paní Rozsívalová se svými baristkami a cukrářkami Vás rozmazlí nejen výbornou kávou a dorty, ale i svým úsměvem!

Kampa Café, Praha

Kampa Café, Praha

Nejlepší bohaté snídaně a skvělou kávou najdete v této moderní art nouveau kavárně na Kampě. Malý poklad na Malé Straně.

Kavárna Pod pavlačí, Dolní Chabry

Kavárna Pod pavlačí, Dolní Chabry

V Knorově statku je ukrytý tento skvost, kde hospodaří Kristýna a Ondra. Skvělé jídlo a dorty, které se mění podle sezóny a dostupných surovin. A k tomu pečlivě připravená naše káva. Tady se cítíme jako doma. A navíc si zde můžete pronajmout apartmán.

Kde dále servírují naši kávu?

Kde dále servírují naši kávu?

Nejčastější dotazy

Můžete kávu dodávat i do kanceláří?
Nabídka počítá s gastro provozem. Pokud máte zájem o službu “káva do kanceláře”, tak to umíme také. Zde najdete všechny informace a poptávkový formulář.
Pomůžete nám i s vybavením kavárny?
Umíme dodat veškeré technické vybavení i běžné kávové nádobí. Nečekejte ale slunečníky a ubrusy, nabízíme jen to, co je pro přípravu kávy důležité. Jsme distributorem stylových espresso kávovarů Kees van der Westen a Nuova Simonelli a kvalitních mlýnků italské značky Anfim. Filtrovanou kávu snadno připravíte na holandských kávovarech Moccamaster. Na manuální přípravu filtrované kávy máme snad vše, na co si vzpomenete. Jsme distributory mnoha značek příslušenství jako Hario, AeroPress nebo Clever Dripper.
Máte v nabídce i doplňkový sortiment jako čaje a čokoládu?
Nemáme. Rádi vám doporučíme kolegy, se kterými sami spolupracujeme v našich kavárnách. My rozumíme kávě. Ostatní necháváme to povolanějším, kteří svému řemeslu rozumí nejlépe.
Jak často zavážíte kávu?
Kávu pražíme na objednávku každý všední den. Odesíláme ji pak přepravní společností nejpozději následující pracovní den od objednávky.
Mohu prodávat vaši kávu, pokud si ji koupím v běžném eshopu?
Ne. Všechny podniky, které naši kávu nabízejí, si ji mohou objednávat pouze jménem podniku a ve velkoobchodě. Důvodem je to, že se chceme znát s každým naším odběratelem a chceme si být jistí, že máme stejný pohled na kvalitu.
Kde můžu vaši kávu ochutnat?
Sami provozujeme tři pražské kavárny - Můj šálek kávy, Místo a Espresso bar v Alza.cz. Naši kávu můžete ale ochutnat v desítkách podniků po Česku a Slovensku a v několika v Polsku, Rakousku, Maďarsku a Německu. Na této stránce najdete jejich mapu.
Jak často obměňujete nabídku?
Nabídku káv na espresso měníme minimálně jednou za 3 měsíce. Vždy je na výběr jedna espresso směs a jedna jednodruhová. Nabídka na přípravu filtrovaných káv se mění několikrát do měsíce. Žádnou z káv nemáme celoročně stejnou.

Chcete se poradit o naší velkoobchodní nabídce?

velkoobchod@doubleshot.cz
+420 314 004 550