Vybrali jsme pro vás naše každoroční vánoční bestsellery. Chci je vidět

Objednejte si kávový catering

Bez kávy se obejde málokterá příležitost. My vám ji připravíme na kterékoliv akci takovou, že se hosté rádi zdrží.
1

Pro desítky i tisíce lidí

Naši baristé připraví špičkovou kávu i na vaší akci. Ať už je to firemní školení nebo několikadenní veletrh. Čím větší a delší, tím lepší. Protože my milujeme akce, na kterých káva teče proudem.
2

Mobilní espresso i drip bar

Na vás je, jestli vyberete filtrovanou kávu nebo espresso. Stačí říct a zvládneme klidně oboje. Prostě podle vaší chuti.
3

Profesionální baristé

Možná je znáte z Šálku, Místa nebo Alzy, teď mohou obsluhovat i na vaší akci. Školení baristé pro vás kávu připraví v kvalitě, jakou znáte z našich kaváren.
4

Firemní logo

Na velkých akcích možná budete chtít mít logo firmy na kelímcích nebo klidně na samotném kávovém stánku. Není problém! Když dáte vědět dostatečně dopředu, rádi ho necháme vyrobit a místo našeho loga tam mohou hosté vidět to vaše.

Nejčastější dotazy

Jaké nejmenší a největší akce zvládnete?
Kávový catering se hodí už pro akce o desítkách osob a pár hodinách trvání, jako jsou svatby, firemní školení a podobné. Na druhé straně jsme zvládli třeba i Webexpo, kde se během 3 dnů vypilo 50 Kg kávy. A moc jsme si ho užili.
Jak dopředu je třeba catering objednat?
Vždy záleží na našich volných kapacitách a rádi vyjdeme vstříc i pár dnů dopředu, ale je to značně nejisté. Pokud nepožadujete vlastní branding, ideální je poslat poptávku cca 2-4 týdny dopředu. Tisk a příprava materiálů s vaším logem vyžaduje delší přípravu, cca 2-3 týdnů.
Co potřebujete za zázemí?
Pro menší akce nám stačí jen přístup k zásuvce, u větších a delších pak potřebujeme ještě přístup k pitné vodě a základní zázemí pro baristy (toaleta, případně šatna). A pak rovnou plochu, kde můžeme postavit stánek, případně stůl.
Jakou kávu používáte?
Samozřejmě naši. Zákazník si ale může z naší nabídky vybrat, které druhy chce svým hostům nabídnout. Vždy máme na výběr ze dvou espresso směsí, několika jednodruhových káv na filtrovanou kávu a jednu bezkofeinovou.
Jak se řeší platby za kávový catering?
Součástí našeho stánku je i kasa, takže hosté mohou za své kávy platit cenu, na které se dohodneme. Případně je možné zvolit i variantu, kdy mají hosté kávu zdarma a my vyúčtujeme její reálnou spotřebu po akci.

Chcete se poradit o našem cateringu?

info@doubleshot.cz
+420 314 004 550