Při koupi 2 a více balíčků kávy máte vždy DOPRAVU ZDARMA na výdejní místa v ČR

Objednejte si kávový catering

Bez kávy se obejde málokterá příležitost. My vám ji připravíme na kterékoliv akci takovou, že se hosté rádi zdrží.
1

Pro desítky i tisíce lidí

Naši baristé připraví špičkovou kávu i na vaší akci. Ať už je to firemní školení nebo několikadenní veletrh. Čím větší a delší, tím lepší. Protože my milujeme akce, na kterých káva teče proudem.
2

Mobilní espresso i drip bar

Na vás je, jestli vyberete filtrovanou kávu nebo espresso. Stačí říct a zvládneme klidně oboje. Prostě podle vaší chuti.
3

Profesionální baristé

Možná je znáte z Šálku, Místa nebo Alzy, teď mohou obsluhovat i na vaší akci. Školení baristé pro vás kávu připraví v kvalitě, jakou znáte z našich kaváren.
4

Firemní logo

Na velkých akcích možná budete chtít mít logo firmy na kelímcích nebo klidně na samotném kávovém stánku. Není problém! Když dáte vědět dostatečně dopředu, rádi ho necháme vyrobit a místo našeho loga tam mohou hosté vidět to vaše.

Nejčastější dotazy

Jaké nejmenší a největší akce zvládnete?
Kávový catering se hodí už pro akce o desítkách osob a pár hodinách trvání, jako jsou svatby, firemní školení a podobné. Na druhé straně jsme zvládli třeba i Webexpo, kde se během 3 dnů vypilo 50 Kg kávy. A moc jsme si ho užili.
Jak dopředu je třeba catering objednat?
Vždy záleží na našich volných kapacitách a rádi vyjdeme vstříc i pár dnů dopředu, ale je to značně nejisté. Pokud nepožadujete vlastní branding, ideální je poslat poptávku cca 2-4 týdny dopředu. Tisk a příprava materiálů s vaším logem vyžaduje delší přípravu, cca 2-3 týdnů.
Co potřebujete za zázemí?
Pro menší akce nám stačí jen přístup k zásuvce, u větších a delších pak potřebujeme ještě přístup k pitné vodě a základní zázemí pro baristy (toaleta, případně šatna). A pak rovnou plochu, kde můžeme postavit stánek, případně stůl.
Jakou kávu používáte?
Samozřejmě naši. Zákazník si ale může z naší nabídky vybrat, které druhy chce svým hostům nabídnout. Vždy máme na výběr ze dvou espresso směsí, několika jednodruhových káv na filtrovanou kávu a jednu bezkofeinovou.
Jak se řeší platby za kávový catering?
Součástí našeho stánku je i kasa, takže hosté mohou za své kávy platit cenu, na které se dohodneme. Případně je možné zvolit i variantu, kdy mají hosté kávu zdarma a my vyúčtujeme její reálnou spotřebu po akci.

Chcete se poradit o našem cateringu?

info@doubleshot.cz
+420 314 004 550