Kávové předplatné ČR

Každý měsíc 350 g čerstvě upražené kávy ve vaší schránce
Kávové předplatné ČR
Každý měsíc 350 g čerstvě upražené kávy ve vaší schránce
1 440 Kč
Cena vč. DPH

Nebaví vás neustále řešit, zdali máte doma dostatek čerstvé kávy nebo co je zrovna v naší nabídce nového? Přenechte tyto starosti nám. Objednejte si kávové předplatné na 4, 6 nebo 12 měsíců, získejte poštovné zdarma a především možnost ochutnat kávy zakoupené pouze pro vás.

Předplatné je také populárním dárkem, který udělá radost každému kávovému nadšenci.

Kávové předplatné je založeno na principu pravidelných zásilek čerstvě upražené kávy po dobu 4, 6 nebo 12 měsíců dle vaší preference. Vždy první středu v měsíci pro vás Jarda "Pražič" Hrstka vybere a upraží tu kávu, která nás na degustačním stole zrovna nejvíce baví. Může se jednat o kávu ze standardní nabídky nebo mikrolot zakoupený pouze pro naše předplatitele.

Přibližně 2/3 z vybraných káv se hodí především na přípravu filtrované kávy (Aeropress, Hario V60, Chemex, French Press, Moka konvička, český turek atd.)

Samozřejmostí je také každý měsíc doprava zdarma.

V případě, že chcete kávové předplatné věnovat jako dárek, můžete si stáhnout a vytisknout dárkový poukaz v PDF.

Předplatné lze po domluvě pozastavit na libovolnou dobu (dovolená, prázdniny). Změny v již zakoupeném předplatném akceptujeme do 25. kalendářního dne měsíce, před odesláním dalšího předplatného. O odeslání zásilky budete vždy předem informováni emailovým zpravodajem, který obsahuje detaily o kávě a její přípravě (viz. náš archiv).

Podrobné informace
Celkové množství kávy1400 g (4 x 350 g), 2100 g (6 x 350 g) a 4200 g (12 x 350 g)
Za poštovné ušetřítecca 200 Kč (4 měsíce), 300 Kč (6 měsíců) a 580 Kč (12 měsíců)
Dárkový certifikátStáhnout v PDF
Producentdoubleshot