Moccamaster KBGT-741

To pravé řešení do kanceláře nebo větší rodiny
Moccamaster KBGT-741
To pravé řešení do kanceláře nebo větší rodiny
6 200 Kč
Cena vč. DPH
/
Skladem

Legendární domácí kávovar na filtrovanou kávu od holandské společnosti Technivorm, který splňuje standardy mezinárodní kávové organizace SCA.

Legendární kávovar

Nenabízeli bychom vám obyčejný elektrický kávovar, pokud bychom si nebyli stoprocentně jisti, že se nejedná o výjimečný přístroj, který dokáže z naší kávy získat maximum. Řada Moccamaster od holandské společnosti Technivorm je výsledkem 40 let zkušeností a poctivé ruční práce. Navíc je to jeden ze tří domácích překapávačů na světě certifikovaných mezinárodní kávovou asociací SCAA a SCAE pro přípravu kávy odpovídající Gold Cup standardu.

Vždy kvalitní šálek kávy

De facto všechny standardní elektrické kávovary dostupné na českém trhu nesplňují základní pravidlo pro přípravu filtrované kávy – konzistentní teplotu 94°C po celou dobu extrakce. Výsledkem tak i při použití správného množství (60 g / l) čerstvě upražené výběrové kávy bývá plochý a mdlý šálek s utlumeným aroma a prázdnou chutí. Moccamaster je snoubením jednoduchosti a funkčnosti. Namísto zbytečných displejů, časovačů a kontrolek, nabízí jedinou možnost zapnutí a vypnutí přístroje. KBGT 741 používá výkonné (1520 W) topné těleso z mědi, které dokáže přivést vodu k varu během několika vteřin. Příprava 1,25 l kávy i s nahřáním vody tak trvá přibližně 6-8 minut.

Zpracování

Všechny přístroje Moccamaster jsou vyráběny ručně v holandské továrně Technivorm. Majitel firmy, pan Gerard C. Smit, si zakládá na používání pouze recyklovaných materiálů, které zbytečně nezatěžují životní prostředí. Kvalitu produktů navíc podporuje pětiletá záruka.

Ideální pro kanceláře a do domácností

Model KBGT 741 je ve spojení s elektrickým mlýnkem Baratza Encore ideální metodou přípravy kvalitní kávy v malé kanceláři nebo doma. Moderní design, jednoduchá příprava a snadné čištění potěší všechny milovníky dobré kávy, kteří si potrpí na elektrické přístroje. Oproti modelu KBG 741 je dodáván s termo nádobou o objemu 1,5 litru.

Při použití jedné z našich jednodruhových káv se cena 250 ml šálku pohybuje v průměru kolem 13 Kč. Za tuto cenu získáte čerstvě praženou výběrovou kávu výjimečné chutě.

Stáhněte si detailní návod přípravy.

Podrobné informace
ProducentTechnivorm (Holandsko)
EAN8712072793200
BarvaStříbrná
MateriálNerez
Rozměry balení36 x 18 x 32 cm
Výkon1520 wattů
Záruka5 let
DalšíMax. objem kávy 1,25 litru