Clever Dripper Chytráček

výborná káva za tři minuty
Clever Dripper Chytráček
výborná káva za tři minuty
455 Kč
Cena vč. DPH
/
Skladem

Kdybychom si měli na zbytek života vybrat už jen jednu jedinou metodu přípravy kávy, asi bychom zvolili právě Clever Dripper, tzv. "Chytráček". Jednodušeji už si kvalitní kávu asi nepřipravíte.

Dlouho jsme hledali metodu přípravy kávy, která by se mohla stát alternativou pro zaryté milovníky "českého turka". Požadavky byly jednoduché: rychlost, jednoduchost, kvalita výsledného šálku a nízká pořizovací cena.

Clever Dripper, který pracovně nazýváme "Chytráček", tyto požadavky nejen kompletně splňuje, ale dokonce se z něj během krátké doby stala u nás vůbec nejoblíbenější metoda přípravy kávy. Tento nenápadný trychtýř z plastu je geniálním snoubením všech výhod French Pressu a manuálně filtrované kávy v podobě Haria V60 nebo Chemexu. Pomocí patentovaného ventilu můžete kávu v papírovém filtru louhovat po vámi preferovanou dobu. Následně položíte Clever Dripper na šálek nebo konvičku a tím pádem automaticky otevřete ventil umístěný v dolní části trychtýře.

Výsledný šálek se vyznačuje silným tělem a vyvážeností všech chutí. Především je však káva absolutně čistá, bez zbytků zrnek a kalu. Příprava netrvá déle než 3 minuty a čištění je velmi snadné. Clever Dripper je odpovědí na častou "ranní lenost" připravit si správně kvalitní kávu.

Stáhněte si detailní manuál přípravy

Podrobné informace
ProducentAbid (Taiwan)
EAN4715838468880
MateriálPlast
BarvaNe
Obsahcca 350 ml (cca 12 oz)
Rozměry balení100 (d) x 100(š) x 300(v) mm
StáhnoutNávod v češtině