Ostatní

Pražením kávy naše činnost zdaleka nekončí. Vzděláváme veřejnost i profesionály v kávových kurzech, nabízíme dárkové poukazy, kávu do kanceláře i kaváren po celé ČR a Evropě a také komplexní cateringové služby.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Tyto dárkové poukazy jsme připravili pro ty z vás, kteří chtějí věnovat naše kurzy jako dárek na libovolný termín a zároveň mít možnost si poukaz ihned sami vytisknout.

Kurzy a školení

Kurzy a školení

Školicí centrum doubleshot je tu od roku 2014 pro všechny, kdo chtějí rozšířit své znalosti o kávě, ať už jste úplní začátečníci, nadšení domácí baristé nebo zkušení profesionálové

Kávové předplatné

Kávové předplatné

Nebaví vás neustále řešit, zdali máte doma dostatek čerstvé kávy nebo co je zrovna v nabídce nového? Přenechte tyto starosti nám. Objednejte si měsíční předplatné s automatickými opakovanými platbami nebo dárkové předplatné na 3, 6 nebo 12 měsíců.

Degustační balení

Degustační balení

Nemůžete se rozhodnout, po které sáhnout? Chtěli byste ochutnat víc různých káv? Pak je naše degustační balení přesně pro vás. Vyberte si tři různé kávy z aktuální nabídky a můžete ochutnávat.

Káva do kanceláře

Káva do kanceláře

Pijete doma rádi kvalitní výběrovou kávu, ale v práci vám pořád ještě chybí? S naším kávovým programem pro kanceláře si můžete objednat 2,5 kg balení čerstvě pražené kávy za výhodnou cenu.

Velkoobchod

Velkoobchod

Dodáváme kávu do kaváren a restaurací a rádi budeme vozit i do té vaší. Tedy pokud máte chuť a čas dát naší kávě takovou péči, jakou jí dáváme my.

Catering

Catering

Bez kávy se obejde málokterá příležitost. My vám ji připravíme na kterékoliv akci takovou, že se hosté rádi zdrží.

Kavárny

Kavárny

Srdečně vás zveme do našich pražských kaváren Můj šálek kávy, Místo a Espresso bar v Alza.cz. Kávu doubleshot ale najdete po celé republice díky naší interaktivní mapě.