Při koupi 2 a více balíčků kávy máte vždy DOPRAVU ZDARMA na výdejní místa v ČR

Kávové kurzy

Tréninkové centrum Praha, Karlín

Dárkový poukaz

Školicí centrum doubleshot je tu od roku 2014 pro všechny, kdo chtějí rozšířit své znalosti o kávě, ať už jste úplní začátečníci, nadšení domácí baristé nebo zkušení profesionálové.

Pro veřejnost

Skvělá káva doma? Naučíme vás, jak ji připravit, aby vám chutnala. Vyzkoušíte si různé metody přípravy i různé kávy a najdete si tu svou. Provedeme vás pěstováním i zpracováním kávy a pomůžeme s orientací ve vybavení do kuchyně či kanceláře.

Pro profesionály

Budoucí i stávající baristé, zaměstnanci kaváren, obchodníci s kávou i zkušení kávoví nadšencí! Přijďte prohloubit své znalosti především o espressu s možností zakončit kurz mezinárodní atestací SCA Barista Foundation a SCA Barista Intermediate.

Firmy a týmy

Je vás více? Místa máme dost. Ať už hledáte zábavu na večer pro skupinu kamarádů nebo zajímavý teambuilding, umíme zajistit skvělý program. Pokročilé baristy také provedeme kurzem senzoriky a metriky. Program kurzu připravíme na míru vašim chutím a potřebám.

Kávová setkání

Buďte kávě ještě blíž! Rádi zveme na přednášky farmáře a producenty se kterými spolupracujeme. Ochutnáváme kávy z celého světa, pořádáme veřejné cuppingy a workshopy. Nejnovější akce sledujte na facebookové stránce tréninkového centra.
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Poukaz v PDF s kódem, který lze uplatnit na libovolný termín našeho školení Domácí příprava kávy.
„Vozový park“ školícího centra stále doplňujeme a vylepšujeme. Máme vše potřebné pro přípravu espressa i filtrované kávy. Podívejte se na fotky školicího centra.
Tereza Balá
lektorka školicího centra
Pokud jste našimi zákazníky, možná jste Terezu potkali za pákou v některé z našich kaváren. Je českou Baristkou roku 2010 a Česko reprezentovala na World Barista Championship v Londýně, kde jsme se s ní potkali a už ji nepustili. Věříme, že si ji oblíbíte jako my a na její kurzy se budete chtít vracet. Poznejte Terezu lépe třeba v rozhovoru na Seznam Zprávy.