Otevřeli jsme nový espresso bar LOKA v budově Masaryčky na Florenci. Stavte se nejen na kávu!

Kávové kurzy

Tréninkové centrum Praha, Karlín

Dárkový poukaz

Školicí centrum doubleshot je tu od roku 2014 pro všechny, kdo chtějí rozšířit své znalosti o kávě, ať už jste úplní začátečníci, nadšení domácí baristé nebo zkušení profesionálové.

Pro veřejnost

Skvělá káva doma? Naučíme vás, jak ji připravit, aby vám chutnala. Vyzkoušíte si různé metody přípravy i různé kávy a najdete si tu svou. Provedeme vás pěstováním i zpracováním kávy a pomůžeme s orientací ve vybavení do kuchyně či kanceláře.

Pro profesionály

Budoucí i stávající baristé, zaměstnanci kaváren, obchodníci s kávou i zkušení kávoví nadšencí! Přijďte prohloubit své znalosti především o espressu s možností zakončit kurz mezinárodní atestací SCA Barista Foundation a SCA Barista Intermediate.

Firmy a týmy

Je vás více? Místa máme dost. Ať už hledáte zábavu na večer pro skupinu kamarádů nebo zajímavý teambuilding, umíme zajistit skvělý program. Pokročilé baristy také provedeme kurzem senzoriky a metriky. Program kurzu připravíme na míru vašim chutím a potřebám.

Kávová setkání

Buďte kávě ještě blíž! Rádi zveme na přednášky farmáře a producenty se kterými spolupracujeme. Ochutnáváme kávy z celého světa, pořádáme veřejné cuppingy a workshopy. Nejnovější akce sledujte na facebookové stránce tréninkového centra.
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Poukaz v PDF s kódem, který lze uplatnit na libovolný termín našeho školení Domácí příprava kávy.
„Vozový park“ školícího centra stále doplňujeme a vylepšujeme. Máme vše potřebné pro přípravu espressa i filtrované kávy. Podívejte se na fotky školicího centra.
Tereza Balá a Kateřina Myšková
lektorky školicího centra
Tereza i Kateřina mají za sebou dlouhou baristickou kariéru jak v kavárnách, tak i na soutěžním poli. Terezy největší úspěch je účast na MS v Londýně v roce 2010. Kateřina je aktuální vicemistryní ČR. Dnes se starají o naše tréninkové centrum na Karlíně, kde vedou všechny kávové kurzy. Tereza i Kateřina jsou certifikovanými lektory SCA (AST). Zároveň mají zkušenosti s nákupem kávy v pěstitelských zemích a znají tak perfektně celý složitý řetězec. Na našich kurzech budete v těch nejlepších rukou.