Chci doubleshot do své kavárny

Dodáváme kávu do kaváren a restaurací a rádi budeme vozit i do té vaší. Tedy pokud máte chuť a čas dát naší kávě takovou péči, jakou jí dáváme my.
1

Káva, která zaujme

Chtěli byste ve svém podniku výběrovou kávu? A budete se o ni krásně starat? Protože my si ji hýčkáme od výběru v pěstitelských zemích až po pražení a chceme, aby z ní byli zákazníci nadšení, ať už si ji dají kdekoliv. Takže pokud vy nám slíbíte, že se nám o ní postaráte, my slibujeme, že vám budeme dodávat takovou kávu, která vás odliší od konkurence a zpestří vaši nabídku.
2

Kavárnu i vybavíme

Káva je ovoce, je to sezónní produkt, takže ať už budete odebírat naší kávu na espresso nebo filtr, bude se vaše nabídka často měnit. A to zákazníky baví. Co se ale měnit nemusí, je kávové vybavení. Pomůžeme vám s jeho výběrem a rovnou u nás můžete i nakoupit takové, které špičkovou kávu dělá spolehlivě a něco vydrží. V nabídce máme snad všechno, co k přípravě kávy můžete potřebovat od filtrů až po espresso stroje, všechno za velkoobchodní ceny.
3

Dodání kamkoliv a vždy čerstvě

Čerstvost kávy je něco, z čeho nikdy neslevíme. Rádi vám ji dodáme čerstvě praženou kdykoliv budete potřebovat. Kávu balíme do 2,5kg nebo 350g sáčků, aby byla neustále v nejlepší kondici ve velkém i v malém provozu.
4

Školení personálu

Není to bonus k odběru kávy, je to přímo povinnost. Máme v Praze tréninkové centrum, ve kterém zaškolíme personál, když začnete naši kávu odebírat. A každého nového zaměstnance samozřejmě také. Protože to, jakou budete dělat kávu, je stejně vaše vizitka jako naše.

Nejčastější dotazy

Můžete kávu dodávat i do kanceláří?
Nabídka počítá s gastro provozem. Pokud máte zájem o službu “káva do kanceláře”, tak to umíme také. Zde najdete všechny informace a poptávkový formulář.
Pomůžete nám i s vybavením kavárny?
Umíme dodat veškeré technické vybavení (kávovary, mlýnky, příslušenství…) i běžné kávové nádobí. Nečekejte ale slunečníky a ubrusy, nabízíme jen to, co je pro přípravu kávy důležité.
Jak často zavážíte kávu?
Kávu pražíme na objednávku každý všední den. Odesíláme ji pak přepravní společností nejpozději následující pracovní den od objednávky.
Mohu prodávat vaši kávu, pokud si ji koupím v běžném eshopu?
Ne. Všechny podniky, které naši kávu nabízejí, si ji mohou objednávat pouze jménem podniku a ve velkoobchodě. Důvodem je to, že se chceme znát s každým naším odběratelem a chceme si být jistí, že máme stejný pohled na kvalitu.
Kde můžu vaši kávu ochutnat?
Sami provozujeme tři pražské kavárny - Můj šálek kávy, Místo a Espresso bar v Alza.cz. Naši kávu můžete ale ochutnat v desítkách podniků po Česku a Slovensku a v několika v Polsku, Rakousku, Maďarsku a Německu. Na této stránce najdete jejich mapu.
Jak často obměňujete nabídku?
Nabídku káv na espresso měníme minimálně jednou za 3 měsíce. Vždy je na výběr jedna espresso směs a jedna jednodruhová. Nabídka na přípravu filtrovaných káv se mění několikrát do měsíce. Žádnou z káv nemáme celoročně stejnou.

Chcete se poradit o naší velkoobchodní nabídce?

wholesale@doubleshot.cz
+420 314 004 550