We are a Prague based specialty coffee roastery

with an established Direct Trade program and seasonal coffee offering. Our current offering includes single origin coffees from Los Lajones, Coko, Šumava or our summer espresso blend Tam Dem.
now roasting
Panama Los Lajones
Espresso
Find more
Filter coffee
Find more
Tools
Find more
Other
Find more
Mango, honey, milk chocolate

Panama Los Lajones

390 Kč

Baratza Virtuoso+

6 590 Kč
S Coral Red | M Coral Red | L Coral Red | S Eucalyptus | M Eucalyptus

Women´s doubleshot Tee

300 Kč
Go to detail
Panama Finca Hartmann Chicho Gallo
200 g limited edition from the Hartmann family
Taste the limit

Unique Ethiopian heirloom variety processed using natural method at Finca Hartmann in Panama. Chicho Gallo is the fourth crop of this variety named after Mr. Ratibor "Chicho" Hartmann Sr. Expect sweet notes of pineapple, honeydew and brown sugar.

Limited offering 160 kg

400 Kč
Your price (Incl. VAT)
Go to detail
Serve doubleshot

Serve doubleshot

Chcete svým zákazníkům nabídnout Carlose? Nebo jim připravovat šťavnaté espresso Tam Dem? Rádi dodáváme naši kávu do kaváren, kde se k ní chovají se stejnou péčí jako my. Pomůžeme i s vybavením kavárny a zaškolením personálu, aby u vás káva chutnala stejně jako v našich kavárnách.

Office Program

Office Program

Není to jen zdroj kofeinu, i v práci se můžete těšit na šálek skvělé kávy. Za cenu běžných kávových směsí vám můžeme dodávat zrnka výběrové kávy pro superautomaty i filtraci až na pracovní stůl. A pomůžeme i s kávovým vybavením.

Doubleshot od roku 2010 nakupuje z rukou farmářů ty nejlepší sklizně

Kávy si vybíráme osobně na farmách v pěstitelských zemích v Latinské Americe a Africe a pražíme za Prahou tak, aby nadchly každého, kdo v kávě hledá pestré chutě a čerstvost. Káva je ovoce a my chceme, aby to bylo v každém šálku cítit

Our Story
Gifts

Gifts

V kávových setech nechybí nic k tomu, aby obdarovaný mohl začít s výběrovou kávou doma. K tomu jsme je zabalili tak, abyste vy už dárek balit nemuseli. Kávové předplatné je naším vůbec nejoblíbenějším dárkem. A pokud raději věnujete zážitky než věci, nabízíme poukazy na kávové kurzy pro veřejnost .

Training Center

Training Center

Ve vlastní kávové škole naučíme profesionály, amatéry i veřejnost, jak připravovat špičkovou kávu nebo třeba kávové koktejly. A především tu každého přesvědčíme, že káva je nejen nápoj, ale i zábava.