Vybrali jsme pro vás naše každoroční vánoční bestsellery. Chci je vidět

Máme nejlepšího pražiče v Česku!
10. 10. 2023

Máme nejlepšího pražiče v Česku!

Představujeme vám Josefa Holuba, našeho pražiče, který o víkendu získat titul mistra ČR v prvním Czech Roasters Championship.

Sdílejte

Josef se v konkurenci soutěžících z nejlepších českých pražíren dokázal nejlépe popasovat s úkoly, které na soutěžící čekaly. V první části musel prokázat znalost práce se zeleným zrnem. V několika pokusech se seznámil se soutěžní kávou a před finálním pražením popsal, jak se daná káva bude během pražení chovat a jak bude výsledně chutnat. Byl to náročný třídenní maraton, ale příprava se vyplatila a Pepa své zkušenosti proměnil ve zlatou medaili. Za měsíc nás bude reprezentovat na mistrovství světa v Tchaj-peji.

Rozhovor s Josefem v našem podcastu

Ochutnejte kávu od Josefa

Panama Emporium Espresso

Panama Emporium Espresso

300 g Skladem
Vaše cena (vč. DPH)
365 Kč

Líbí se vám to? Dostávejte newsletter

NextLevel PULSAR

NextLevel PULSAR

Dlouho očekávaný NextLevel PULSAR je konečně k dostání! Pro nás však Pulsar není žádnou novinkou. Měli jsme možnost získat prototypy Pulsaru, s kterými Kamča, naše baristka ze Šálku, soutěžila v Aténách na mistrovství světa ve filtrované kávě. Ještě před jeho oficiálním spuštěním jsme připravovali v naší kavárně Můj šálek kávy filtrovanou kávu právě touto metodou a dát jste si mohli i soutěžní kávu, jejíž recept najdete níže.

Přečtěte si více
Ohlédnutí za MS v brewers cupu s Kamilou Chobotovou

Ohlédnutí za MS v brewers cupu s Kamilou Chobotovou

Ondřej si povídal s Kamčou o její cestě z první soutěže rovnou mezi světovou elitu v přípravě filtrované kávy. Co stojí za jejím úspěchem? Jak se připravit na compulsory a open service? Jaké má další tipy a proč jsou trendy no-bypass metody? Vše se dozvíte v naše podcastu.

Přečtěte si více