Vybrali jsme pro vás naše každoroční vánoční bestsellery. Chci je vidět

Podcast: Barista roku 2023 s Denisem a Kateřinou
25. 4. 2023

Podcast: Barista roku 2023 s Denisem a Kateřinou

Tento díl je pro každého, kdo chce nakouknout pod pokličku nejlepších baristů nebo se chystá na soutěž. Ondřej si povídal s vítězem Baristy roku 2023, Denisem Kramářem, a vicemistryní Kateřinou Myškovou. Tolik tipů jste na jednom místě ještě neslyšeli.

Sdílejte

Dozvíte se, jaké si kladou cíle do soutěže, jak postupují při přípravě na soutěž, při výběru kávy a při vymýšlení tématu prezentace. Proč Agnieszka Rojewska vyhrává tolik šampionátů a kde se inspirují při tvorbě signature drinků. Probereme důležitost týmu, zázemí pražírny a roli trenéra. Co se letos Denisovi fakt nepovedlo a jak se popasovat s chybami. Stagnuje World Barista Championship? Kolik stojí příprava na MS a jakou kávu si na něj Denis vybral?


Příjemný poslech.

Líbí se vám to? Dostávejte newsletter

NextLevel PULSAR

NextLevel PULSAR

Dlouho očekávaný NextLevel PULSAR je konečně k dostání! Pro nás však Pulsar není žádnou novinkou. Měli jsme možnost získat prototypy Pulsaru, s kterými Kamča, naše baristka ze Šálku, soutěžila v Aténách na mistrovství světa ve filtrované kávě. Ještě před jeho oficiálním spuštěním jsme připravovali v naší kavárně Můj šálek kávy filtrovanou kávu právě touto metodou a dát jste si mohli i soutěžní kávu, jejíž recept najdete níže.

Přečtěte si více
Máme nejlepšího pražiče v Česku!

Máme nejlepšího pražiče v Česku!

Představujeme vám Josefa Holuba, našeho pražiče, který o víkendu získat titul mistra ČR v prvním Czech Roasters Championship.

Přečtěte si více