Při koupi 2 a více balíčků kávy máte vždy DOPRAVU ZDARMA na výdejní místa v ČR

Přechod na 1 kg sáčky pro kavárny
28. 3. 2023

Přechod na 1 kg sáčky pro kavárny

Jsme nadšeni z našeho nového přírůstku do vybavení pražírny. Pořizujeme si automatickou baličku sáčků. To nám urychlí práci v pražírně a budeme tak vaší kávu expedovat ještě rychleji. Zároveň se tak budeme moci soustředit více na samotnou produkci kávy a ulevíme zdraví našich kolegů.

Sdílejte

Konec 2,5 kg sáčků

Po velkém zvažování nám s baličkou však ubyde 2,5 kg balení. Rozhodli jsme se jít cestou pouze zip-lock sáčků, které znáte z našich maloobchodních balení. Budete moci nově objednávat balení po 1 kg nebo 300 g. Tyto sáčky totiž udržují kávu déle ve špičkové kondici a lépe se s nimi manipuluje. Už nebude stávat, že byste museli ochutnávat, zda už káva není otevřená příliš dlouho a zda to nemá vliv na její chuť, protože kilovky budou mít rychlejší obrátku.

Naším cílem je produkovat tu nejlepší možnou kávu a zároň dbát na zdraví našich zaměstnanců. Náš nový balicí stroj nám pomáhá dosáhnout obou těchto cílů.

Tak doufáme, že vám změna bude vyhovovat. Navíc, Ondra dodává, že po kilech se to při inventuře lépe počítá. ;)

PS: Hledáme pro vás možnost velkého vratného balení, které udrží kávu čerstvou a zároveň bude vyhovovat hygienickým normám.

Líbí se vám to? Dostávejte newsletter

Baristka, která umí nejlepší filtrovanou kávu, je z doubleshotu.

Baristka, která umí nejlepší filtrovanou kávu, je z doubleshotu.

Máme velkou radost! Kamila z naší kavárny Můj šálek kávy uplynulý víkend vyhrála mistrovství ČR v přípravě filtrované kávy. A bude nás proto za 2 měsíce reprezentovat v Aténách na mistrovství světa.

Přečtěte si více
Kávové předplatné - květen 2023

Kávové předplatné - květen 2023

Pro měsíc květen jsme pro vás vybrali svěží etiopskou kávu z oblasti Nensebo, která se nachází v regionu West Arsi. Tato káva nás zaujala především kvůli výrazné květinové aromatice a sladkým tónům žlutého ovoce.

Přečtěte si více