Vybrali jsme pro vás naše každoroční vánoční bestsellery. Chci je vidět

Přechod na 1 kg sáčky pro kavárny
28. 3. 2023

Přechod na 1 kg sáčky pro kavárny

Jsme nadšeni z našeho nového přírůstku do vybavení pražírny. Pořizujeme si automatickou baličku sáčků. To nám urychlí práci v pražírně a budeme tak vaší kávu expedovat ještě rychleji. Zároveň se tak budeme moci soustředit více na samotnou produkci kávy a ulevíme zdraví našich kolegů.

Sdílejte

Konec 2,5 kg sáčků

Po velkém zvažování nám s baličkou však ubyde 2,5 kg balení. Rozhodli jsme se jít cestou pouze zip-lock sáčků, které znáte z našich maloobchodních balení. Budete moci nově objednávat balení po 1 kg nebo 300 g. Tyto sáčky totiž udržují kávu déle ve špičkové kondici a lépe se s nimi manipuluje. Už nebude stávat, že byste museli ochutnávat, zda už káva není otevřená příliš dlouho a zda to nemá vliv na její chuť, protože kilovky budou mít rychlejší obrátku.

Naším cílem je produkovat tu nejlepší možnou kávu a zároň dbát na zdraví našich zaměstnanců. Náš nový balicí stroj nám pomáhá dosáhnout obou těchto cílů.

Tak doufáme, že vám změna bude vyhovovat. Navíc, Ondra dodává, že po kilech se to při inventuře lépe počítá. ;)

PS: Hledáme pro vás možnost velkého vratného balení, které udrží kávu čerstvou a zároveň bude vyhovovat hygienickým normám.

Líbí se vám to? Dostávejte newsletter

NextLevel PULSAR

NextLevel PULSAR

Dlouho očekávaný NextLevel PULSAR je konečně k dostání! Pro nás však Pulsar není žádnou novinkou. Měli jsme možnost získat prototypy Pulsaru, s kterými Kamča, naše baristka ze Šálku, soutěžila v Aténách na mistrovství světa ve filtrované kávě. Ještě před jeho oficiálním spuštěním jsme připravovali v naší kavárně Můj šálek kávy filtrovanou kávu právě touto metodou a dát jste si mohli i soutěžní kávu, jejíž recept najdete níže.

Přečtěte si více
Máme nejlepšího pražiče v Česku!

Máme nejlepšího pražiče v Česku!

Představujeme vám Josefa Holuba, našeho pražiče, který o víkendu získat titul mistra ČR v prvním Czech Roasters Championship.

Přečtěte si více