Other

Pražením kávy naše činnost zdaleka nekončí. Vzděláváme veřejnost i profesionály v kávových kurzech, nabízíme dárkové poukazy, kávu do kanceláře i kaváren po celé ČR a Evropě a také komplexní cateringové služby.

Gift Certificates

Gift Certificates

Tyto dárkové poukazy jsme připravili pro ty z vás, kteří chtějí věnovat naše kurzy jako dárek na libovolný termín a zároveň mít možnost si poukaz ihned sami vytisknout.

Courses and Trainings

Courses and Trainings

Školicí centrum doubleshot je tu od roku 2014 pro všechny, kdo chtějí rozšířit své znalosti o kávě, ať už jste úplní začátečníci, nadšení domácí baristé nebo zkušení profesionálové

Office Coffee

Office Coffee

Pijete doma rádi kvalitní výběrovou kávu, ale v práci vám pořád ještě chybí? S naším kávovým programem pro kanceláře si můžete objednat 2,5 kg balení čerstvě pražené kávy za výhodnou cenu.

Wholesale

Wholesale

Dodáváme kávu do kaváren a restaurací a rádi budeme vozit i do té vaší. Tedy pokud máte chuť a čas dát naší kávě takovou péči, jakou jí dáváme my.

Coffee Catering

Coffee Catering

Bez kávy se obejde málokterá příležitost. My vám ji připravíme na kterékoliv akci takovou, že se hosté rádi zdrží.

Locations

Locations

Srdečně vás zveme do našich pražských kaváren Můj šálek kávy, Místo a Espresso bar v Alza.cz. Kávu doubleshot ale najdete po celé republice díky naší interaktivní mapě.