Courses and Trainings

Coffee Courses

Training Center in Prague, Karlín

Gift Certificate

Školicí centrum doubleshot je tu od roku 2014 pro všechny, kdo chtějí rozšířit své znalosti o kávě, ať už jste úplní začátečníci, nadšení domácí baristé nebo zkušení profesionálové.

For Public

Skvělá káva doma? Naučíme vás, jak ji připravit, aby vám chutnala. Vyzkoušíte si různé metody přípravy i různé kávy a najdete si tu svou. Provedeme vás pěstováním i zpracováním kávy a pomůžeme s orientací ve vybavení do kuchyně či kanceláře.

For Professionals

Budoucí i stávající baristé, zaměstnanci kaváren, obchodníci s kávou i zkušení kávoví nadšencí! Přijďte prohloubit své znalosti především o espressu s možností zakončit kurz mezinárodní atestací SCA Barista Foundation a Intermediate.

Companies and Teambuildings

Je vás více? Místa máme dost. Ať už hledáte zábavu na večer pro skupinu kamarádů nebo zajímavý teambuilding, umíme zajistit skvělý program. Pokročilé baristy také provedeme kurzem senzoriky a metriky. Program kurzu připravíme na míru vašim chutím a potřebám.

Workshops

Buďte kávě ještě blíž! Rádi zveme na přednášky farmáře a producenty se kterými spolupracujeme. Ochutnáváme kávy z celého světa, pořádáme veřejné cuppingy a workshopy. Nejnovější akce sledujte na facebookové stránce tréninkového centra.
Gift Certificate

Gift Certificate

Poukaz v PDF s kódem, který lze uplatnit na libovolný termín našeho školení Domácí příprava kávy.
„Vozový park“ školícího centra stále doplňujeme a vylepšujeme. Máme vše potřebné pro přípravu espressa i filtrované kávy. Podívejte se na fotky školicího centra.
Tereza Balá
Head Trainer
Pokud jste našimi zákazníky, možná jste Terezu potkali za pákou v některé z našich kaváren. Je českou Baristkou roku 2010 a Česko reprezentovala na World Barista Championship v Londýně, kde jsme se s ní potkali a už ji nepustili. Věříme, že si ji oblíbíte jako my a na její kurzy se budete chtít vracet. Poznejte Terezu lépe třeba v rozhovoru na Seznam Zprávy.